Selçuklu Lojistik,

Doğu Avrupa Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan Bosna Hersek, Karadağ ülkelerine, tüm balkan ülkelerine ve bu ülkelerden de Türkiye’ye komple ve grupaj taşımaları, depolama, dağıtım hizmetlerini vermektedir. Araç filomuz, kaliteyi arttırmak ve zamanla yarışmak adına her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. İletişim ağının güçlenmesi ve müşterilerimize zamanında ve doğru bilgiyi aktarmak için tüm araçlarımız uydu takip sistemiyle izlenmektedir.

Grupaj Taşımalar : Her hafta belirli günlerinde grupaj seferlerimiz yapılmaktadır. İkitelli depomuzda toplanan yükler niteliğine ve gerekliliğine göre adres veya gümrüğe teslim edilmektedir.

Ağır Taşımalar  : Firmamızın tecrübeli ve eğitimli şoförleriyle hizmet verdiği ülkelerde ağır ve gabarit dışı taşımaları da gerçekleştirmektedir.Bunun için yükün gideceği ülkenin yasaları ve prosedürleri araştırılıp gerekli yasal işlemler yerine getirilip izinler alındıktan sonra müşteriye tüm detaylar aktarılarak oluşturulan alt yapıyla güvenli ve kaliteli hizmet verilir.

Kombine Taşıma :Selçuklu Lojistik Doğu Avrupa ülkelerine parsiyel, komple taşımaları yanı sıra kombine taşıma hizmeti de vermektedir.

Şirketimiz Soğuk zincir dağıtım ağına sahiptir. Hali Hazırda en üst standartlarda, yeni ve teknik özellikleriyle öne çıkan  araçlar kullanmaktadır, ayrıca birbirinden farklı ısı derecelerinde taşınması veya birbiriyle temas etmemesi gereken ürünlere aynı araçta hizmet verebilecek çok odalı araçlarıyla da fark yaratmaktadır.